Veebiarendus

Veebileht aitab tõsta ettevõtte müüginumbreid!

Küsi pakkumist oma uuele veebilehele!
  E-poe loomine

  Soovid müüa oma tooteid e-poe kaudu? Kas turgudeks on Eesti või välismaa?
  Aitame luua e-poe, mis soodustab müügiprotsessi, mitte ei pärsi seda.

  Kodulehtede haldamine

  Kodulehe haldamine on üks suur küsimärk pärast seda, kui koduleht on valmis ning aeg on sinna jooksvalt sisu lisada ja seda täiendada. Aitame teie ettevõtte kodulehe haldamistöödega igakuiselt.

  Kodulehe loomine

  Loome kodulehtesid, mis aitavad klientidel saada kiirelt ja ülevaatlikult infot Sinu ettevõtte poolt pakutavate teenuste või toodete kohta. Mis eesmärki Sinu veebileht täidab? Aitame luua veebilehe struktuuri, mis genereerib väärtuslikke kontaktipäringuid.

  Maandumislehtede loomine

  Maandumislehed aitavad kiirelt edasi anda Sinu kampaaniapakkumise informatsiooni, jagada inimestega väärtuslikke materjale või värvata uusi inimesi. Tegemist on üldlehele lisandväärtust pakkuva lehega, mille eesmärgiks on koguda kontakte.

  Veebileht ei tööta eesmärgipäraselt siis, kui see pole läbimõeldud ja struktureeritud. Meie veebilehed on loodud kasutajasõbralikkust arvesse võttes. Kõik selleks, et soovitud kontaktipäring või ost kiiremini teostatud saaks.

  Veebilehed, mis müüvad!

  Soovid toimivat kodulehte?

  Võta ühendust. Arutame läbi, milline veebilahendus Sinu ettevõtte vajadustele kõige paremini sobib. Vastavalt sellele teeme ka esimese pakkumise!
   Taavi Altpuu - MoliveryMedia digiturundus